آزمایش قند خون در هفته 27

سلام خسته نباشی وصبح بخیر به همه عزیزان میگیم من ۲۷ هفته ام امروز میخواهم برم آزمایش قند چند مرحله ای و کم خونی و چندتا آزمایش دیگه دکتر بهم داد انجام بدم الان که دفترچه باز میکنم دیدم دکتر بالایی آزمایش زد ۲۴تا ۲۶ بنظر تون حالا من چه کار کنم آزمایش بدم جوابش درست در میاد دکتر ازم قبول میکنه که تو ۲۷ هفته رفتم آزمایش دادم یان ممنون میشم کمکم کنید

1 Likes

سلام عزیز ازمایش کی برات نوشته

زمانی که ۲۱ هفته بودم رفتم پیش فدات اون برام نوشته من دیگه حواسم به دفترچه نبود چون از هرکسی پرسیدم همین جواب دادن تا ۲۸ هفتگی وقت داره آزما یش بدی منم به فکر این بودم تا حالا که دفترچه باز میکنم خودش برام زد دکتر

1 Likes

این آزمایش ها معمولیه زیاد خدتون نگران نکنید اگه ناشتای امروز برو
انشالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد منم بارداری قبلیم ۲هفته ازآزمایشم گذشته بود بعد آزمایش دادم جای نگرنی نیست

1 Likes

جدی باشه حتما الان میرم ممنون عزیزم

فدات اجی برو به سلامت انشالله خیره

عزیزمی رفتم برم انجام ندادن گفتن برو شنبه بیا…:sob::sob::sob: نمیدونم چرا

نمی دونم بخاطره تعطیلات :thinking::thinking:

عزیز منم اومدم برای ازمایش ویتامین Dازم نمونه نگرفتن. یکی گفت برا اینکه 3 روز تعطیله شاید بخاطر همین باشه برا شما هم

2 Likes

احتمالا شایدم بخاطره همین باشه فدات

1 Likes

خودتونو نگران نکنین

1 Likes

باشه فدات ممنون عزیزم

سلام عزیزم
نگران نباشید می تونید الان هم برید چون تا هفته 28 فرصت دارید

1 Likes

ممنون خانم حکیمی که پاسخ سوال منو دادین تشکر رفتم ولی ازم آزمایش نگرفتن گفتن شنبه بیا من شنبه میشم ۲۸ هفته پس وقت دارم تا هفته بعد درسته ممنونم یه دنیا تشکر عزیزم

2 Likes

یه دنیا تشکر عزیزم بازم ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

عزیزم سلام صبح زیبای شماهم بخیر عزیزم نگران نباش میتونی امروزم بری انجام بدی

1 Likes

ممنونم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.