آزمایش قندم خودم چک میکنم تو خونه هنوز بالاست

سلام بچه خوبین من قندم رو تو خونه چک میکنم اول صبح بدون نشتا ودوساعت بعداز صبحانه دو ساعت بعداز نهار و شام
پنج‌شنبه قبل شام قندم چک کردم ۹۶بود دو ساعت بعداز شام ۹۸ بود…
جمعه …قبل صبحانه ۱۰۰بود…دو ساعت بعداز صبحانه ۱۶۸بود…دو ساعت بعداز نهار ۱۱۹بود…دو ساعت بعداز شام ۱۱۱بود.
شنبه زدم قبل صبحانه ۹۲ بعداز صبحانه ۱۰۹بنظر تون جایی امیدی هست که زیر بیاد قندم تو این روال قندم هنوز بالاست بنظرتون .لطفا کمکم کنید دو ساعت بعداز نهار هنوز چک نکردم

دو ساعت بعداز نهار۱۵۷خیلی بالا رفته اش درست یان کسی نیست جواب بده

سلام عزیزم
به نظرم زیاده، بهتره به پزشک تون زنگ بزنید سوال کنید
اگر در دسترس نیستن می تونین با تلفن ثابت با شماره 0217070150تماس بگیرید

سلام ممنونم از پاسخ گویی تون گفت واسه ام تا یک هفته یا ده روز رعایت کن و خودت چک بکن بعدا یه آزمایش مجدد هم واسه ام نوشته

خواهش می کنم عزیزم
حتما آزمایش رو بدید تا خدایی نکرده دچار مشکل نشید

1 Likes

خانم حکیمی آزمایش قبل ناشتا باید چند باشه ودوساعت بعداز صبحانه و نهار شام هم چند باشه خوبه قندم

خانم حکیمی جان
سلام
این دستگاه های خانگی من شنیدم یکم بیشتر از حد واقعی قند رو نشون میده درسته؟

2 Likes

چشم حتما ن انجام میدم ممنونم از راهنمایی تون یه دنیا تشکر

1 Likes

اه جدی میگی گلم

اگر شما باردار هستید، معمولا باید قند خون شما زیر 90 باشد، یک ساعت بعد از غذا بین 150 تا 160 و دو ساعت بعد از غذا باید تا 120 باشد.بهتر است رژیم کم کربوهیدرات و کم شکر داشته باشید و آزمایش جی تی تی انجام دهید تا از نرمال بودن قند خون خود اطمینان پیدا کنید.

سلام عزیزم
نمیدونم والا فکر می کنم دقیقه اما بستگی به مارکش هم داره

1 Likes

آهان ممنونم :heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

نمیدونم قربونت منم فقط شنیده بودم

1 Likes

اره عزیز باردارم ۲۹هفته ام باشه حتما ممنونم بازم ازتون :kissing_heart:

عزیزم ببخشید من اینو از یه سایت کپی کردم حواسم نبود قسمت اولشو پاک کنم :sweat_smile::sweat_smile:
می دونم شما باردارین عزیزم

1 Likes

خواهش میکنیم عزیزم :wink:اشکال نداره فدات

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.