آزمایش قبل ازدواج

سلام بچه ها قبل ازدواج آزمایش خون که میگیرن کم خونی رو نشون میده یا نه؟چون اون موقع فقط از شوهرم آزمایش گرفتن از من دیگه نگرفتن یعنی کم خون نیست؟چون میخوام اقدام کنم خودم تالاسمی مینور دارم میخوام ببینم اونم باید آز بده یا همون که موقع ازدواج داد درسته؟

سلام عزیزم
بله نشون میده و یکی از دلایل انجام آزمایش قبل از ازدواج مشخص شدن همین موضوع هست

پس با خیال راحت اقدام کنم دیگه آز نمیخواد بده :heart_eyes:

بله خیال تون راحت باشه. قبل از اقدام شما باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا آزمایش های لازم رو براتون بنویسن، تغذیه سالم داشته باشید، ورزش منظم انجام بدید و از همه مهم تر استرس رو از خودتون دور کنید چون یکی از عوامل موثر در ناباروری و اختلال در قاعدگی همین استرس هست.

دکتر که از اسفند ماه رفتم ولی گفت برو فوق تخصص خون که اونو میترسم برم :pensive::pensive: ولی استرسم ندارم تا آخر شهریور به خودم وقت دادم اگر باردار نشدم باید اون موقع استرس بگیرم.

حتما پیگیری کنید تا بارداری تون به تعویق نیفته چون در بهترین حالت و در آمادگی کامل بدن، شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده. انشالا موفق باشید

اگر سن تون زیر 35 سال هست تا یک سال فرصت دارید که باردار بشید، اگر بعد از یک سال تلاش موفق به بارداری نشدید باید از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید.

اره انشالله این ماه میخوام اقدام کنم هرچی خدا بخواد امروز روز آخر پریودیمه حدودأ 14 روز بعد از روز اول پریودی میشه تخمگ گذاری درسته؟از ماشین حساب سایتم استفاده میکنم انشالله درست در میاد تاریخ هاش

27سالمه امیدوارم یک سال طول نکشه :pensive:

عزیزم 14 روز قبل از پریود بعدی تون میشه روز تخمک گذاری. بله ماشین حساب می تونه بهتون کمک کنه. از کیت تخمک گذاری هم می تونید استفاده کنید

امیدوار باشید و هنگام رابطه جنسی اصلا به بارداری فکر نکنید عزیزم، فقط از رابطه تون لذت ببرید

عزيزم وقتي هردوتون تالاسمي مينور داشته باشيد بده. من شوهرم چون داشت از من از گرفتند و من چون نداشتم مجوز ازدواجمون صادر شد. يادمه خيلياي ديگه چون شوهاشون نداشتند ديگه از خانماشون از نگرفتند.
من خودم چون وسواس داشتم رفتم از تالاسمي دادم كه خدا را شكر مشكلي نبود ولي واقعا احتياج نبود چون قبل از ازدواج ازم گرفته بودند

من نمیدونم چرا حس استفاده از کیت رو ندارم دوست دارم پسر باشه ولی چون حوصله برنامه ریزی و دردسر ندارم تصمیم گرفتم کل ماهو بدون جلوگیری انجام بدم هرچی شد شد

چشم عزیزم مرسی :kissing_heart::kissing_heart:

آره چون اون موقع دیگه به من هیچی نگفتن بیا آز بده واسه همین خیالم راحت فقط خودم الان کم خونی دارم اون خوبه خداروشکر

Capture

یادتون باشه در بازه تخمک گذاری یک شب در میون نزدیکی داشته باشید مخصوصا در روز تخمک گذاری، چون احتمال پسردار شدن افزایش پیدا می کنه

این شد برای تخمگ گذاری با پریود منظمی که تا ماه پیش داشتم

ممنون از راهنماییتون خانم حکیمی چقدر خوبه شما هستین :heart:

1 Likes

درسته عزیزم از روز یازدهم شروع کنید و یک شب در میون نزدیکی داشته باشید. انشالا موفق باشید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.