آزمایش غربالگری دوم

سلام خوبین همگی :heart_eyes:
من اومدم خونه پدرشوهرم دسترسیم ب دکترم نیست میخواستم بدونم کسی هست بدونه آزمایش غربالگری دوم رو چه زمانی باید انجام داد؟الان پونزده هفته و دو روز هستم

2 Likes

غربال دوم رو من انجام ندادم فقط یه ازمایش الفاپروتئین رودقیقاتوهفته ی شماانجام دادم و سونوی انومالی رو توهجده هفته.معمولا اگه غربال اول خوب باشه دومی رو نمفرستن و فقط ب یه ازمایش بسنده میکنن بازم البته دکتر ب دکتر فرق میکنه عزیزم

3 Likes

آزمایش من مشکوک ب سندروم داون بود دکتر هم سلفری هم ازمایش غربال دوم رو نوشته گفت هرکدوم هزینشو داشتی انجام بده

1 Likes

عزیزم سلفری دقتش بالای نوددرصده و هزینش حدودا دوتومنه اگه میتونی اینوانجام بده جنسیتم مشخص میکنن انشالاکه چیزی نیست این غربالگریا درصدخطاشون بالاس

3 Likes

یعنی میگی غربال دوم انجام ندم؟ سلفری بدم ؟

1 Likes

دونفرازدوستامم ریسک داشتن سلفری دادن خیالشون راحت شد چون نمونه رو میفرستن خارج ازکشوره بازم بادکتردیگه ای مشورت کن گلم فقط زودتر تصمیم بگیر

2 Likes

خب میخواستم بدونم از چه زمانی میتونم ازمایش بدم غربال دوم رو چون ریسکم زیاد بالا نیست

1 Likes

از هفته ۱۵ تا ۱۶ انجام میدن ک اگ خدانکرده مشکلی باشه تا هفته ۱۹ ک فقط اجازه سقط هست کاراشو انجام بدن
دیرتر ازمایش بدی جوابش دیر اماده میشه

2 Likes

آهااا پس سری برم اقدام کنم

1 Likes

هیچ مشکلی ام نیست استرس نداشته باش

2 Likes

اره عزیزم

1 Likes

منم از اول سلفری دادم،خیلی ترسوندنم،ایشالا که جواب شما هم خوبه

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.