آزمایش سرخجه در بارداری

سلام شب خوش . میخواستم بدونم این ازمایش مشکلش چیه خیلی نگرانیم ممنون
@hakimi

1 Likes

شما تابحال سرخجه گرفتید عزیز؟؟؟
سلام

برا زنداداشمه نگرفته اما واکسنشو زده بچگی

1 Likes

این ازمایش سرخجه هستش
حالا نمیدونم این عدد یعنی چی
یا الان مبتلا شده یا نشاندهنده اینه ک پادتن تو تنشه مبتلا نمیشه

به دکتر نشون دادن؟

اره گفته باید بری بیمارستان امام خمینی ازمایش بدی ممکنه خطرناک باشه . میخواستم ببینم خطری داره برا خودش یا بچه

1 Likes

چی بگم
بهتره تو اینترنت ی سرچی کنید
شرمنده

نمیدونین یعنی

1 Likes

والا نمیدونم
باید مثبت باشه که هست دیگه
چرا مشکل داشته باشه نمیدونم

باشه ممنونم

@hakimi

@khojasteh لطف میکنین کمک کنین

سلام عزیزم

IgG منفی به همراه IgM منفی:
نشان دهنده در معرض قرار نگرفتن فرد به ویروس سرخجه و عدم ایمنی می باشد. با این وجود یک نتیجه منفی ابتلا به عفونت سرخجه و یا پاسخ به واکسیناسیون را رد نمی کند؛ زیرا ممکن است نمونه گیری قبل از ظهور آنتی بادی در خون گرفته شده باشد. نتایج منفی (۹>) مشکوک به عفونت اخیر و یا پس از واکسیناسیون جهت ارزیابی پاسخ سیستم ایمنی می بایست طی ۲ الی ۳ هفته بعد تکرار گردد. نتایج مشکوک (۹-۱۱) باید با انجام آزمایش نمونه ای جدید در طی ۱۰ تا ۱۴ روز بعد پیگیری گردد.

1 Likes

الان این ازمایش مثبته یا منفی من از دیشب هرچی میخونم متوجه نمیشم برا بچش مشکلی پیش میاد ۱۴ هفته بارداره

ببخشید منم باردارم و دوهفته س ک کنار زنداداشمم ممکنه منم بگیرم واگیردار باشه یا نه نگرانم لطف میکنین جواب بدین من هفته ۳۵ هستم

این دو تا فاکتور یعنی (آی جی جی) و (آی جی ام) هردوش منفیه یعنی ایشون سرخجه ندارن ولی در برابر این بیماری واکسینه هم نیستن. یعنی ممکنه بگیرن پس باید به پزشک مراجعه کنن تا اگر لازمه براشون بزنن

1 Likes

نه عزیزم شما نمی گیرید چون ایشون سرخجه ندارن نگران نباشید

1 Likes

جدی خدا خیرتون بده از دیروز گریه میکنه . دکتر گفته باید بری بیمارستان ازمایشو تکرار کنی . مام نگرانشیم چون میگن تاثیرش رو جنین زیاده . لطف کردین

خواهش می کنم
اره باید تکرار کنن اما جای نگرانی نیست

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.