آزمایش خون کی نشون میده

سلام آزمایش خون کی نشون میده من پریودم بهم ریخته ولی چون علائمو داشتم رفتم دادم یا پس فردا موعدمه یا ۲۴ ام. این دوروز احتمالا موعدمه امروز رفتم آزمایش خون دادم حداقل شکو باید نشون بده اره؟

سلام عزیزم
معمولا 16 روز بعد از آخرین نزدیکی آزمایش خون نشون میده اما بهتره صبر کنید تا دو سه روز از موعد قاعدگی بگذره
چون ممکنه لقاح دیر اتفاق افتاده باشه و مقدار بتا در خون هنوز افزایش پیدا نکرده باشه
بتا با تیتر انجام دادید؟

نه بتا معمولی انجام دادم ساعت ۴ آماده میشه

1 Likes

اگر منفی بود و بعد از چند روز پریود نشدید باز هم آزمایش بدید ولی با تیتر
انشالا که مثبت بشه

ممنون ان شاءالله هرچی صلاحه

1 Likes

سلام منفی بود آزمایشم

آزمایش خون معمولی چ فرقی با آزمایش خون با تیتر داره؟؟؟

فکر کنم اون عدد بتاروهم میزنه

1 Likes

فاطمه جان درست فرمودن در آزمایش بتا با تیتر عدد دقیق بتا رو نشون میده
اگر عدد بتا از حد نرمال بیشتر باشه نشون میده که یا بارداری پوچه یا چند قلو یا سن بارداری رو اشتباه تشخیص دادن
اگر کمتر از حد نرمال باشه ممکنه بارداری خارج از رحم باشه یا لقاح دیرتر اتفاق افتاده باشه یا تهدید به سقطه
در هر صورت دونستن عدد بتا باعث میشه پزشک بتونه در صورت نرمال نبودن بیشتر بررسی کنه یعنی باید روند افزایش یا کاهش بتارو بررسی کنه

سلام عزیزم
پس چند رو ز دیگه صبر کنید اگر پریود نشدید مجدد آزمایش بدید

سلام من امروز موعدمه ولی خب شک دارگ یا امروزه یا ۲۴ ام اخه من دوره هام سی روزه بود ماه پیش سه روز حلو انداختم گفتم شاید این ماهم سه روز جلو بندازم یا همون سی روزه دورم؟

سلام عزیزم
به نظرم 25 ام آزمایش بدید تا مطمئن بشید

سلام چشم اگه نشدم میدم یه آز خون دیگه.ممنون

1 Likes

سلام خوبین من امروز پریود شدم نمدونم چرا ناراحتم یکم بچه نمخواستم فعلا ولی این انتظار برام شیرین بود خخخ قسمت نبود بدون برنامه ریزی بیاد ممنون خانم حکیمی جون

1 Likes

سلام عزیزم
ممنون که خبر دادین :pray:
آخی عزیزم :blush: انشالا با برنامه ریزی و با آمادگی کامل یه نی نی خوشگل و سالم بیارین به زودی :rose:
خواهش می کنم عزیزم من که کاری نکردم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.