آزمایش خون کی نشون میده؟

سلام بچه ها من دیگه واقعا تحمل این دردهارو ندارم دیشب تا صبح از کمردرد خوابم نبرد نمیتونستم تکون بخورم به هر حالتی هم میخوابیدم بدتر میشد واقعا گریم گرفته بود دیگه…
الانم زیر دلم گرفته ولم نمیکنه :sob: دردشم زیاد و کمردردمم وقتی رو صندلی میشینم داخل رانم تا زانو هام درد میگیره بی بی چکا هام که هیچی ازشون معلوم نیست الان آز خون بدم معلوم میشه؟چهارروز عقب افتاده میگم اگه نیست برم یک دکتری چیزی شاید با آمپول ول کرد.
طولانی شد ببخشید :see_no_evil:

اگر 4 روز عقب انداختي ازمايش قطعا نشون ميده عزيزم

1 Likes

آخه خانم حکیمی گفت یک هفته بعد میگم الکی نرم اونام بگن معلوم نیست برو یک هفته دیگه بیا بخدا اگه الان شرکت نبودم از درد میزدم زیر گریه :slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

برا بی بی چک گفتن عزیزم

1 Likes

من هیچ وقت قبل پریودی درد نداشتم همون لحظه پری یک کمردرد کوچیک بعد چند ساعت یک دل درد و تموم الان کلا همه چی داغون شده

من سه روز بعد رفتم نشون داد

بی بی چکم سه تا زدم یکی کلا منفی شد دو تاشون با تاخیر یک ساعته شادم بیشتر یک چیزی معلوم شد آخه هرجا خوندم گفتن ما قبل پری بی بیمون مثت شده من کلا ناامید شدم

واقعا یعنی برم؟هرچی میخورم سیر نمیشم،شبا کلا خوابم نمیبره،زیر شکمم هی میپره اینارو هم اصلا نداشتم قبلا

ولی سینه دردی که همه میگن رو ندارم که فکرکنم علامت مهمی هم هست

بیشتر از5 دقیقه نا معتبره عزیزم،برو دکتر عمومي بگو یه تست بتا برات بنويسه، بعضی ها لقاح زودتره برا همین بیشتر و زودتر میاد تو خون و ادرار هورمون بارداری

خب واسه همین میگم بی بی که منفیه آزم صد در صد منفیه دیگه

عزيزم 1 هفته بعد مال بي بي چك هست نه از خون

عزيزم بي بي بعد از چند دقيقه جوابش اغتبار نداره

خب حالا که اینجوری شد میرم نهایتا یک آمپول میخورم یا هست یا نیست انقدر دردم تحمل نمیکنم الکی تا یک هفته

1 Likes

برو ازمايشگاه بگو 1 تست بتا ازت بگيرند بدون نسخه هم ميشه

نمیدونم بخدا گیج شدم پس این دردای عجیب غریب چیه :sob::sob::sob:

باشه عزیزم امروز یا فردا حتما میرم هرچیم شد بادا باد از دردکشیدن بهتر که

1 Likes

:joy::joy::joy::joy:برو گلم اول باید آز بدی،انشاالله بارداری

نخند نوشین من در حال نابودیم دیگه با ریسک منفی بودن حاضرم برم زیر سوزن آمپول انشالله هرچی خدا میخواد باشه

عزیزم من برای بی بی چک عرض کردم خدمت تون. یک روز بعد از موعد هم آزمایش نشون میده اما برای اطمینان میگن دو سه روز بعد از موعد آزمایش بدید بهتره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.