آزمایش خون بعد از رابطه مشکوک

سلام بچه هااا ازمایش خون روز ۱۸ بعد رابطه اگه منفی باشه میشه بهش اعتماد کرد یا نشون نمیده فعلا؟اخه من قرص میخورم الانم تموم شدهه نمیدونم کی پریود میشم عدد بتام ۱.۱ بود راستش به شک افتادم 🙆

2 Likes

:expressionless::expressionless:
۱۸ روز بعد رابطه
چندم سیکلت میشه

شک چی افتادی عزیزم منفیه دیگه

عزیزم من قرص دزوسپتیو مصرف میکنم نمیدونم چحوریه ولی کلارا فکر کنم ۲۵ روزس با قرص کل سیکلم

1 Likes

اخه ۱۷ روز بعد رابطه ازمایش دادن بعضی بچه ها میگن ممکنه به این زودی معلوم نشه

اگه منظورت قرص تنظیم قاعدگی میخوری بیت ۵ تا ۱۰ روز زمان میبره تا بشی

اره همونو میخورم الان تنها نگرانیم اینه نکنه بعد ۱۷ روز هنوز ازمایش نشون نداده باشه

1 Likes

از آخرین رابطتت ۱۷ روز میگذره؟

اره دقیقا ‌۔۔۔صبح روز ۱۸ هم بعد رابطه رفتم آزمایش دادم جوابش ۱.۱ بود

عزیزم ۱۷ روز بعده رابطه ازمایش نشون میده وقتی بتات ۱ یعنی منفیه

تازه روز ۱۵ بعد رابطه هم ازمایش دادم اون موقع جواب ۱.۰ بود

جدی ؟پس چرا انقدر میگن موعدت برسه و اینا ۔۔۔یا میگن به این زودی نشون نمیده اخه من وقتی قرص میخورم دیگه موعد دفیقی ندارم

1 Likes

من متوجه منظورتم نشدم شما ۱۵ روز روز از اول قاعدگیتون دارید میگید؟منظورتون اینه روز ۱۸ سیکلتون رابطه دارید؟

ببنید عزیزم آزمایش باید زمانی انجام بدید که حداقل ۵ تا ۷ روز از پریتون گذشته باشه البته این بیشتر برای کساییه که منظمن واسه ماهایی که پری منظم ندارید احتمال داره یکم دیرتر نشون بده خلاصه زمان درست آز دادن بعده تاخیره پریوده

الان توضیح میدم ببین من ۲۲ آذر پریود شدم ۲۸ یعنی یک یا دو روز بعد پاکیم رابطه سطحی داشتم حالا اومدم ۱۵ روز بعد رابطه ازنایش دادم جوابش ۱.۰ بود یبار دیگم اومدم روز ۱۸ ام یعنی تقریبا سه روز بعد ازمایش دادم جوابش ۱.۱ بود

1 Likes

یعنی ۱۸ روز بعد رابطه منطورمه

1 Likes

خوب زوده گلم هنوز موعدتون نشده شما باید وایستید تا ۲۲ دی که روز موعدتونه اگه پری نشدید یک هفته بعد آز بدید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.