آزمایش بتا hcg

سلام من ۵روز از پریودیم. گذشته بود بی بی چک گذاشتم مثبت شد آزمایش خون دادم مثبت. شد روز ۱۰چند قطره خون دیدم امروزم آز دادم فعلا مثبته به نظرتون لک بینی عادیه؟

1 Likes

من تجربه ندارم ولی شنیدم عادیه. نگران نباش بازم صبر کن

سلام مبارکه عزیزم اره بچه ها میگفتن طبیعی فقط استراحت کن و کار سنگین انجام نده اگه تافردا خوب نشدی برو دکتر بهت شیاف بده

از دیروز صبحه امروز کمتر شده ترشحات قهوه ای دارم

خب پس استراحت کن زیاد فعالیت نداشته باش

اره باشه ممنون

مبارک باشه عزیزم،کارهای سنگین انجام نده،پله بالا و پایین نکن،زیاد ایستاده نمون،پیاده روی ممنوع،نزدیکی نداشته باش،،دراز بکش و زیر پاهات بالشت بزار جوری که از زمین فاصله داشته باشه،انشاا… که چیزی نباشه بهتر نشدی حتما برو دکتر

ممنونم باشه حتما

سلام عزیزم
بله تا حدی لکه بینی در اوایل بارداری طبیعیه. اگر با استراحت رفع شد جای نگرانی نیست اما اگر ادامه پیدا کرد به پزشک مراجعه کنید تا براتون شیاف تجویز کنن. همون طور که دوستان فرمودن باید بیشتر استراحت کنید و نزدیکی نداشته باشید. انشالا بارداری بی خطر و راحتی پیش روتون باشه :rose:

حاملگیم خارج از رحم بود اورژانسی عمل شدم خونریزی داخلی کرده بود الان ۴ ماهه

آخی، ان شالله بزودی بازم باردار میشن، خودتون رو تقویت کنید

ممنون

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.