آزمایش بتا 😍😍

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

منکه دوروز قبل از تاریخ پریودیم‌ بتا شد ۱۴۴ دوروز بعد شد ۵۰۰ یک هفته قبل از تاریخ پری هم بی بی چک مثبت میشد دوقلو دارم :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

ای جونم .مبارک باشه عزیزم :heart_eyes::heart_eyes: منم دقیق پنج روز اینا بود قبل پری بی بی مثبت شدم . آزمایش دادم … این تیتر بتا رو هم هفته 4 بودم ک دکتر داد .

1 Likes

ای جونم :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

2 Likes

راست میگی؟:heart_eyes::heart_eyes: پس دوقلو نه بلکه چندقلوئه :heart_eyes::heart_eyes::joy:

1 Likes

انشاالله دوقلو داری مبارکت باشه:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: نه همون دو قلو

1 Likes

فدات عزیزم …هر چی خدا بخواد.

1 Likes

ای جانم مبارکه عشقم انشالله به سلامتی این دوران بگذرونی و نی نی صحیح و سالم به دنیا بیاد خوشگلم:blush::blush::blush::heart::heart::heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

فدات عزیز دلم . ان شاءالله قسمت خودت خوشگله

1 Likes

قربونت نفسم انشالله مهربونم

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.