آزمایش بتا منفی بی بی چک هم منفی

سلام خسته نباشید من حدودا یک هفته از زمان پریودم میگذره اما جواب آزمایش بتا و بی بی چک هردو منفی. من 6 ماهی هست ک قرص مدروکسی پروژسترون ومتفورمین مصرف میکنم ولی هرماه سروقت پریود میشدم ولی این ماه هفت روزه ک از موعد پریودم گذشته…دکترم گفت اگه آزمایش منفی بود آمپول بزنم تا پریود شم… بنظرتون احتمالش هست باردار باشم جواب ازمایشم 2.0 بود کمک کنید لطفا

سلام عزیزم
آزمایش خون دقیق هست و شما باردار نیستید متاسفانه
طبق تجویز پزشک تون عمل کنید. این تاخیر به خاطر تغییرات هورمونی پیش میاد که دلایل مختلفی داره مثل استرس، تغییرات آب و هوا و …

2 Likes

ممنون خانم حکیمی :pray::pray::pray::pray::heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

1 Likes

باردار نبودی؟

طبق آزمایشی ک یه هفته بعد موعد پریودی دادم نه… ولی بعدش رفتم دوتا آمپول پروژسترون تزریق کردم ولی هنوز دو هفته گذشته از پري خیری نیس نمیدونم چیکار کنم

عزیزم صبر کن تا پریودت بیاد روش زوم نکن چون استرس میگیری بدتر میشه خودت مشغول کن

باشه عزیزم بازم صبر میکنم ممنونم

خواهش میکنم دعا میکنم هر چی از خدا میخای همون بشه

1 Likes

مرسی گلم

خواهش میکنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.