آزمایش بتا باید ناشتا انجام بدیم ؟

سلام
8 روز عقب انداختم بی بی چک زدم مثبت شده فردا میخام برم آزمایش بتا ماما گفت عصری هم انجام بدی اشکال نداره ولی من صبح میخام برم صبحانه نخورم برم یا نه ؟

یه سوال دیگه هم دارم دکتر خوب توی استان کرمانشاه برای دوران بارداری کسی رو میشناسید یا نه ممنون میشم معرفی کنید ؟

2 Likes

سلام نه لازم نیس ناشتاباشی

3 Likes

مبارکه عزیزم،آزمایش بتا نیازی به ناشتایی نداره تو هر ساعت از شبانه روزم میتونی انجام بدی

1 Likes

ممنونم
مرسی از راهنمایی

1 Likes

سلام مبارکه انشالله بسلامتی

1 Likes

سلام مبارک باشه
نفس جون شاید دکتر خوب تو کرمانشاه بشناسن
@Liam97 :wink::wink:

2 Likes

سلام عزیزم مبارکه بارداریتون
من خودم دکترم آنیا زاکری بود
روبروی پارک شیرین ساختمان صبحان طبقه ی دوم
خیلی دکتر خوب وخوش اخلاقیه

3 Likes

:kissing_heart:

2 Likes

سلام عزیزم
مبارک باشه انشالا بارداری خوبی داشته باشید
همون طور که دوستان فرمودن نیازی نیست ناشتا باشید اما یادتون باشه آزمایش تیتر بتا بدید

2 Likes

ببخشید نیلوفر جون من سر دوتا بارداریم آزمایش بتا دادم تیتر نبود ولی عدد داشت جفتشونم ۲۰۰بود یعنی این عدد درست نیست،وتو آزمایش تیتر بتا فقط، عدد درست بتا مشخص میشه ؟

1 Likes

عزیزم شما همون تیتر بتا انجام دادید که بهتون عدد داده
بتای معمولی فقط میگه مثبت یا منفی

2 Likes

خانم حکیمی منم ازمایش بتا انجام دادم ولی بهم عددگفتن رنج ازمایشگاه ۱۰ بودو جواب ازمایش من ۵
با اینکه بتای معمولی و تیتر نبود بهم عدد داد

2 Likes

من از آزمایشگاه پرسیدم گفت معمولا اگه دکتر فقط بتا بخواد بتا کمتر از هزار باشه باعدد نشون میدیم اگه بیشتر باشه علامت مثلا بیشتر از هزار یا پنج هزار نشون میدم
اگه دکتر بگه بتا تیتر عدد هرچی باشه نشون میدیم

2 Likes

نه مطمئنم تیتر نبود چون اولی که سقط شد دکترم دوباره واسم تیتر بتا نوشت که تو همون آزمایشگاه انجام دادم تیتر هزینش بیشتر بود

1 Likes

آره فکر کنم همینطوره

1 Likes

:thinking::thinking: نمیدونم والا

2 Likes

سلام
ممنون از راهنمایی دوستان انجام دادم آزمایش هم انجام دادم بالای 1000 بتا .

3 Likes

میخاستم عکس آزمایش رو بزارم ولی نمیشه حجمش زیاد اینطوری نوشته۱۰۰0 <

درسته عزیزم یعنی بیشتر از 1000
مبارکه

1 Likes

مبارکه بسلامتی ایشالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.