آزمایشات قبل از بارداری

سلام.خانوما من یه مطلبی شنیدم نمیدونم صحت داره یا نه.من شنیدم کسایی که قبل از بارداری آزمایشات چکاپ انجام میدن و ویتامین و آهن بدنشون رو تنظیم میکنن و بعد باردار میشن کمتر به ویار و استفراغ بارداری مبتلا میشن. میخوام بدونم صحت داره؟برای شماهم اینطوری بوده؟

نه بابا این حرفا چیه :thinking::thinking::thinking:

منکه همه ازمایشارو دادم داروم خوردم بدترین نوع ویارو دارم

قبل از بارداری آزمایش دادی و دارو خوردی؟

منم تعجب کردم ولی پرسیدم که مطمئن بشم

بله ویتامین دی و تیروییدمو . اسید اوریکم مشکل داشتن دارو خوردم پرهیز کردم رفع شدن ولی الان ویار دارم

عجب:neutral_face::neutral_face:انشاءلله به سلامت این دوران رو بگذرونی

نه عزیزم چرته. من همه ازمایشات و سونو و… انجام دادم. بارداری سخت با ویارهای وحشنناک داشتم. اب میخوردم میاوردم بالا.

1 Likes

انشالله ممنون

1 Likes

منکه قبل از بارداری چکاپ دادم همه چی عالی بود ولی تو بارداری ویارم افتضاح بود

1 Likes

ویار ربطی به ازمایش نداره بلکه به تغییر هورمون و واکنش بدن به بارداری.من که بارداریم خیلی سبک بود نه ویار نه حالت تهوع هیچ فقط واریس پا گرفتم و فلج بل:joy::joy::joy:

سلام عزیزم
اگر علت تهوع و استفراغ کمبود آهن و … باشه بله، اگر قبل از بارداری این کمبودها برطرف بشه دیگه مشکلی نیست اما بیشتر اوقات این تهوع به خاطر تغییرات هورمونی هست که در بارداری پیش میاد.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.