آزمایشات بارداری رو کدوم مرکز انجام دادید؟ هزینه اش چقدر شد؟

این روزا به خاطر بالا بودن هزینه ها، بعضی از خانم های باردار تصمیم می گیرن یه سری آزمایش ها رو انجام ندن، اما باید بدونید آزمایشاتی که پزشک بر اساس پرونده پزشکی شما براتون توصیه می کنه، الزامی هستند و انجام ندادن شون ممکنه باعث اتفاقات بدتری بشه. متاسفانه بعضی ها می گن ما که آزمایش ندادیم هیچی هم نشد، اما دوستان خوب باید بدونید اگه همه چیز برای شما خوب پیش رفته دلیل بر این نمی شه که بقیه هم مشکلی پیدا نکنن.این آزمایشات رو حتما در یک مرکز معتبر انجام بدید که مجبور به تکرار آزمایش نشید. سونوگرافی تشکیل قلب جنین، غربالگری مرحله اول بارداری، سونوگرافی آنومالی، آزمایش قند خون و … یه سری از آزمایشات الزامی دوران بارداری هستند.
شما این آزمایشات رو کجا انجام دادید؟ راضی بودید؟ چقدر هزینه تون شد؟
اگر هم در مورد اینکه چه آزمایشاتی برای شما ضروریه سوال داشتید یا اگه آزمایش یا سونوگرافی دادید اما در تفسیرش مشکل دارید می تونید همین الان با شماره 70701050 - 021 تماس بگیرید و سوال تون رو از کارشناس بپرسید.

3 Likes

به نظر من این آزمایشات یه کوهی از استرسه برای مادر باردار
خیلی وقتا هم میگن جنین مشکل داره اما در حقیقت نداره
جوابش صد در صد نیست و نگرانیا رو اصلا برطزف نمیکنه
من همه آزمایش ها و سونوگرافیاها رو انجام دادم
تو غربالگری دوم بهم گفتن بچه شکاف ستون فقرات داره، دوران خیلی بدی رو گذروندم تا آخر بارداری هم نگران بودم و استرس داشتم
اما خداروشکر بچم سالمه

2 Likes

من چهارسال پیش همین ماه شروع بارداریم بود.من هیچ مورد مشکوکی تو بارداریم نبود.ولی از همون اولش با خودم گفتم حتی اگه بچم مشکل داشته باشه خدایی نکرده من حاضر نمیشم سقطش کنم ونگهش میدارم.واسه همین فقط سونوی قلب وان تی رو رفتم …واعتقاد داشتم که استرس خیلی بیشتر به بچم ضرر میزنه…سعی کردم از بارداریم لذت ببرم.
ولی من توصیه نمیکنم که بقیه این کارو بکنن.
متاسفانه بخصوص توی شهرستانها نه متخصص زنان زایمان باتجربه ای هست نه دکتر سونوگرافی خوب
واسه همین نمیشه زیاد به تشخیصشون اعتماد کرد هزینه ها اونموقع خیلی کمتراز الان بود وما هم بیمه تکمیلی داشتیم ولی من ترجیح دادم توکلم به خدا باشه

2 Likes

ان شا لله که خدا بچه تون حفظ کنه
ولی من نمیفهمم خدا نکرده اگه مشکلی باشه یه بچه معلول چرا باید به دنیا بیارید که هم اون عذاب بکشه هم شما و اطرافیانتون
فکر میکنید اون خوشحال میشه از اینکه به ابن دنیا اومده و داره عذاب میکشه
ما عصر حجر زندگی نمیکنبم که وقتی امکانات هست باید استفاده کرد
توکل به خدا همه جا باید داشت

1 Likes

ممنون عزیزم
اونایی که ژنتیکی مشکل دارن یا سن بالادارن یا فامیل هستن بله باید نگران باشن و پیگیر
ولی به نظر من اونایی که مشکلات بالا رو ندارن درصدش خیلی کمه وخیلیهاشون بیخودی نگران میشن

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.