آزمايش بارداري

سلام يه سوال داشتم آزمايش بارداري زودتر از موعد پريود نشون ميده من ٦روز ديگه موعد پريودمه ولي حالت تهوع دارم هر بويي خيلي حالمو بد ميكنه بوي غذا بوي شوينده همه چي ولي الان نميدونم كه باردارم يا نه به نظرتون آزمايش بدم نشون ميده؟؟

1 Likes

به نظر من زوده، صبر کنید تا موعد پریودتون در صورتی که تاخیر داشتید آزمایش بدید
می دونم ذوق دارید زودتر بفهمید باردارید یا نه اما الان خیلی زوده
بعضی وقتا فکر کردن زیاد به اینکه باردارم یا نه باعث بروز علایم بارداری می شه که بهش می گن بارداری کاذب
سعی کنید حواستون رو به موضوعات دیگه پرت کنید تا این یک هفته هم بگذره

2 Likes

نه از ذوقه زياد نيست واقعا حالم خيلي بده اصلا نميتونم سر پام وايستم سريع حالم بهم ميخوره ،اگه دكتر برم چي شايد ويروس گرفتم واقعا خودمم نميدونم سر خودم نميخوام قرص بخورم

اگر در حال اقدام بودید سر خود قرص نخورید، اگر واقعا احساس می کنید حال تون خوب نیست بهتره به پزشک مراجعه کنید

1 Likes

من ۳ روز از موعد پریودم گذشته بود رفتم ازمایش خون دادم عددش پایین بود.دکتر گفت ب احتمال زیاد حامله ای ولی بزار ی هفته بگذره بعد دوباره ازمایش بده.ک عددش چند برابر شده بود و مثبت بود.ب نظرم سکم صبر کن.من دو سه روز بعد از زمان پریودم بی بی چک استفاده کردم اول کمرنگ بود بعد دوتا خط اومد.بعدش رفتم ازمایش خون دادم

1 Likes

ممنون از راهنمائيت عزيزم❤️

پس من چی چرا تستهام مثبت میشن سه روزگی از دادم منفی بود الان نه روزه هرچی تست زدم مثبت بوده جز دوسه تاش ک منفیه :disappointed_relieved::disappointed_relieved:

خواهش میکنم

سلام دوستان سوال دارم کسی هست راهنمایی کنه لطفا

عزیزم ما ماما نیستیم ولی سوال چیزی داری بپرس فدات شاید تونستیم جواب بدیم یا راهنمایی کنیم

ممنون گلم پرسیدم نمدونم خوندین شما یا ن

نه متاسفانه ندیدم
تو کدوم تاپیک گذاشتین؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.