آرایش در هفته 18 بارداری

میگیم من که الان آخر ۱۸ هفته هستم می تونم وسایل آرایشی کرم پودر رژلب ریمل اینا استفاده کنم یا این هنوز باید نزنم واسه بچه ضرر نداره استفاده کنم

به نظر منکه ضرر هوای آلوده و آب آلوده و خوراکیهایی که معلوم نیست کدومش تراریخته هست کدومش نیست و امواج و پارازیت ها و غیره و غیره خیلی بیشتر از لوازم آرایشه.
ضد آفتاب مصرف کن بجای کرم پودر ریملم که درصد جذبش خیلی خیلی کمه.
اینطوری بخوای فکر کنی دستت به مایع ظرفشویی هم نباید بخوره.

2 Likes

من كه هرروز ريمل و كرم و مام ميزنم
بنظرم نبايد بترسي

نه عزیزم چه ضرری.مواد استاندارد مصرف کن .تقلبی استفاده نکن.و در حد تعادل اشکالی نداره.کلا احتیاط واجبه ولی نه که اصلا و ابدا استفاده نشه.

ضد افتاب تنها استفاده میکنم خواستم بدون کرم پودر بزنم ضرر داره رو بینی ام یه لکه کم رنگی به وجود اومد میخواهم بزنم بخاطره همین ضد افتاب میزنم خیلی پنهان نمیشه بخاطره همین

ضدافتاب مخصوص بارداری استفاده کن که بی ضرر باشه
هرضدافتابی نزن

ضد افتاب الارومیزنم فدات خوبه

نازنین جان لطفا وقتی یه گپ جدید می سازید دسته بندی رو درست انتخاب کنید. مثلا اگر سوال تون راجع به بارداری هست باید دسته بندی بارداری و زایمان رو انتخاب کنید.
این لینک رو هم مطالعه کنید لطفا :point_down:
https://farzand.net/expert-answer/1010426357-risks-of-using-cosmetics-during-pregnancy

ممنون عزیزم از مطلب تون فدات خوب بارداری انتخاب کردم خانم حکیمی

1 Likes

خواهش میکنم :rose:
عزیز دلم شما عمومی انتخاب کرده بودید من براتون تغییرش دادم.

وا جدی پس بخشیدن با خودتون عزیزم بعضی موقع مال عجله ای میشه فدات شما به بزرگواری خودتون ببخشین :heart_eyes::hugs::kissing_heart:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose::blush::pray:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.