آخه چرا اینجوریه

ببین من اززندگیت خبرندارم ولی اینجااومدی راهنمایی میخوای هیشکی نمیتونه درست راهنماییت کنه چون هرکی یه نظری داره ولی اینوبدون باهرکی بایدمثل خودش رفتارکرد من اینویادگرفتم زیاد ازحد ب کسی بهاندم بهتره باشوهرت راجب این موضوع حرف بزنی و اروم بشین باهاش حرف بزن وقضیه روبین خودتون حل کنین ک نه تواین وسط خراب بشی نه خونواده شوهرت خودت باید یکاری کنی باسیاست ک شوهرت ب تو اهمیت بیشتری بده خودت اخلاق شوهرت دستته پس براش موضوع و میتونی تعریف کنی اینجابیشترگیج میشی تاراهنمایی

3 Likes

اولی فقط بی تفاوت اگه میخوای فرق داشته باشی همیشه باید براشون یه چیزی تو آستین داشته باشی فقط بی تفاوتی مامانم بهم میگه خیلی وقته دنده پهن شدی هیچی دیگه برات مهم نیست

1 Likes

دقیقا:ok_hand:

1 Likes

دیگ اینجوریاس باید یادبگیری هیچکار نکنی واسشون حداقل اعصابت راحته

1 Likes

حرفت متین

1 Likes

من باهاشون درارتباط نیستم
فردا عروسی خواهرشوهرمه ولی نمیریم

شوهرم خیلی بهشون بها نده نه که انتظار داشته باشم بها نده نه ولی احترام خواهر و شوهراشون بییییش از حد می‌زاره منم بد باشم فرقی نداره

1 Likes

خو هرکار نکن

1 Likes

خواینم شانس مایه دیگ:joy:کلن نمیدونم چراخانواده شوهریجوری ان.منکه ازشون دورم راحتم شوهرمم تک فرزند:star_struck::star_struck::star_struck:ولی وقتایی ام ک پیش مادرشوهرمیم دعوادرست میکنه بیشتربحثامون بخاطرهمون.

2 Likes

ایح دقیقا منم کارمیکردم هی میگف اونجوری کن اونجوری نکننن اونجوری بده درست بزارچیکارکن.خخ الان کارنمیکنم راحتم والامگ خودشون وس وپاندارن ک ماکارکنیم

1 Likes

اره دیقااین بهترین رفتارک پرحرفی نکنی.

1 Likes

عزیزم بروت گوگل بروت کانالاک چیزای بیشتری یادبگیری منم اولاعین شمابودم ولی الان اینقدرخوب شدم ک نگوخخ همه تعریف میکنن ازم

1 Likes

والا من همه کار کردم بازهم آدم بدم

دور باش عزیز باش
برای رضایتشون دیگه هیچ تلاشی نکن، هیچیییییی

1 Likes

نمیشه چون شوهرم آدم محکمی نیست . منم دلم میخواد دور باشم

2 Likes

سوال منم هست…منکه دستم نمک نداره

2 Likes

شوهرمنم پسر داییمه خواهرشوهرام دخترداییامن نمیدونی چقدددد آزار میدن منو تا جایی که هر شب آرزوی مرگ میکنم از دستشون
اینقد خوشحال شدم کرونای دلتا اومده مشهد
میگن بگیری سر دوسه روز مردی
منم منتظرم بگیرم:pensive:
خدااز دست اینا نجاتم بده

3 Likes

همسر من مثل شوهرشماست
خودمم عین شما بودم هرکاریییییی ک بگی انجام داده بودم
ولی بازم پشت سرم حتی جلو روم حرف میزدن
خلاصه اول رفتو آمدمو محدود کردم ب همسرم کاری نداشتم خودش میرفت سر میزد
بعدم وقتی میرفتم مثل قبلا همه کاری انجام نمیدادم عین مهمون رفتم و اومدم تا میدیدم دارن بحث پیش میکشن ب ی بهانه فرار میکردم از خونه شون
خونه مونم کنارهمدیگه اس:neutral_face:در این حد بی اهمیت شدم الانم گاهی میرم ی سری میزنم اونم فقطططط با همسرم تنها نمیرم ک چرت بارم کنن در ضمن بگم شوهرمن بچه ننه ای هست ک دومی نداره و هیچ وقت توی این ۹سال کنارم نبوده و ازم دفاع نکرده چ بسا خودشم کلی اذیتم کرده و با نمک نشناسی جواب خوبیامو داده…
خلاصه
تهش ی استکان چایی بشورم
اصلا بلبل زبونی نمیکنم و از کارای روزمره مونم براشون تعریف نمیکنم ک بخان اظهار نظر بکنن تو زندگیم
منکه ب کسی کار ندارم اونام نباید ب زندگیم کار داشته باشن سوال پرسیدن مودبانه جواب میدم اگ سوال بی ربط بپرسن و خنده و شوخی ی جواب دندون شکن میدم والا دشمن ک نیستیم
باید سبک زندگی و رفتارمون رو با اطرافیان عوض کنیم تا متوجه ی تغییرات توی زندگی مون بشیم

1 Likes

دور از جونت عزبزم
ای وای ب مشهدم اومد:sweat:

2 Likes

احساس میکنم این سختی تو رو ساخته و الان منم که تو این راهم میتونم از تجربت استفاده کنم
زری جان من یه خانواده ای دارم که اگه عین دیروز که از دست خواهرشوهرم تو کوچه پس افتادمو مردم جمم کردن هم نشه؟بازززز زنگ میزنن میگن مادر خوب باش شوهرت غصه نخوره اون طفلک چه گناهی داره ینی تو هر شرایطی هواشو دارن
ولی خانواده شوهرم هر چی بشه میگن پسرمون . دیشب داییم اومده پدرشوهرمه میگه شادباش این قیافه رو به خودت نگیر بچم غصه میخوره
درحالی که خودشونو دختراشون باعث حال خرابمن:pensive:
خلاصه که هیچ کی با من نیس هیچ کی حرفای منو باور نداره یه بحثی پیش میاد خواهرشوهرم میره همونو طوری به نفع خودش میگه که همه باور میکنن ولی منی که راستشو میگم بی کم و کاست هیییچ کی باور نمیکنه
اون لحظه س که فک میکنم قلبم نمیزنه دستام عین پای مرغ چوب میشه صورتم کچ زبونم خشک
تو یه حالی قرار میگیرم که انگار توفضام و همه ی فضای اطرافم به شکل گنگی دور سرم میچرخه
بی اندازه احساس تنهایی و ترس میکنم
و بی اندازه احساس نیاز به مررررگ
تمام احساسمو برات گفتم تا حالا برای کسی به این واضحی نگفتم
تو بگو من چیکار کنم خواهر

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.