آخه چرا اینجوریه

چرا هرکاری میکنی واسه خانواده شوهر بازهم آدم بده هستی؟؟؟نه جدی چرا

12 Likes

چون از بس کردی عادت کردن و وظیفت میدونن

5 Likes

چون نباید هر کاری انجام بدی برا خانوده شوهر

5 Likes

دقیقا جان‌فدایی هم بکنی فکر میکنن وظیفته

3 Likes

من میرم خونشون کار میکنم تمیزکاری میکنم ولی کافیه ی اشتباه تو کلام پیدا کنن می‌چسبند بهش

1 Likes

وقتی دو بار خوبی میکنی برای کسی و میبینی لیاقتش رو نداره دیگه نباید ادامه بدی

5 Likes

بدی ما اینه سیاست نداریم که شوهرم حرف شنوی داره ازشون و منم واسه جلب نظرش کمتر از گل بهشون نگفتم عاقبت هم این

2 Likes

اشتباه میکنی عزیزممم تا حالا حتی یه بارم ظرف نشستم هیچی کاری انجام ندادم نهایت ظرف آوردم اونم گفتم هیچ وقت سر خود هیچ کاری انجام ندادم

4 Likes

آخه شوهرم فامیل و پسر داییم . دوتا جاری دیگه هم دارم اگه اونا رو ببینی ها میگی تو کجای کاری

1 Likes

از بس که خودشون تو دلشون جا دادن

1 Likes

من فقطططط و فقط به پدرشوهر و مادرشوهرم تا حد توانم خوبی میکنم بقیه در حد فامیل دور هستن برام
شوهرمم همیشه تو هر ماجرایی پشت منه مشکل خاصی نداشتم

1 Likes

خب خوبیش اینه شوهرت پشتته. من از همون اول شوهرم پشتم نبود و بخاطر همین کلی ماجرا کشیدم تا الان

3 Likes

چجوری رفتار میکنن؟تو به کسی کار نداشته باشه
هر چقد سنگین تر باشی و کمتر براشون مار منی عزیزتری
خدمتکار که نیستی که بری اونجا کار کنی

3 Likes

اصلا نمی‌دونم چجوریه که احساس میکنم در مقابل اونا ضعیف ترم … از طرز برخوردشون اینو برداشت میکنم

2 Likes

تو زیادی بهشون بها دادی
اونا هم سواستفاده کردن
باید ببینی طرف چقدر ظرفیت داره در همون حد رفتار کنی بعضیا از محبت زیاد خودشون گم میکنن بعد فک میکنن وظیفته
آدم خودش با رفتارش به بقیه میفهمونه چه جوری رفتار کنن باهاش
توهم از این به بعد یکم کمتر بهشون خوبی کن

3 Likes

ی جاری دارم بلبل زبون یعنی قشنگ همه رو می‌شوره می‌زاره کنار هیچ کاری هم نمیکنه و برعکس اینقدر احترامشو دارن که نگو آنوقت کنه ساده دل سنگین و کار کن میرم اونجا آخر هم پشت سرم کلی حرف

5 Likes

@Asali
@Asaloooo95
@baharam
@ZAHRA083
@Zahra_hosanii
@Aramesh_oo
@Donya
@Deli24

4 Likes

خب تو هم مثل همون باش زبون باز نباش ولی نمیخادبره کارا رو انجام بدی مثل بقیه رفتار کن
وقتی خودت داری اونجا کار میکنی وبقیه نشستن بعد اینو یه وظیفه میدونن برات
خودت با رفتارت باید نشون بدی که چجوری رفتار کنن وحرف بزنن باهات

4 Likes

@Elsana
@Shokolat
@Endeer
@kiyana99
@o_0bhr0_o

2 Likes

نمی‌دونم منم خیلی دوست دارم در حد همون باشم ولی هیچ وقت نبودم همیشه ضعیف بودم و جاریم از بس که زبون باز و و همه فن حریف بوده من همیشه ساکت بودم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.