آجیا راضی شدم میخوام آی یو آی کنم بیاید

همون طور که خیلیاتون در جریانید من تنبلی تخمدان دارم و شوهرم واریکوسل خفیف ک بنا به تشخیص دکتر مشکل اصلی در حال حاضر از طرف شوهرمه من میخواستم شیش ماه اقدام طبیعی داشته باشیم بعد تصمیم بگیریم ولی ماه اول که hcgزدم و دیروز پریود شدم امروز رفتم دکتر بازم گفت ای یو ای منم گفتم بزار قبول کنم ببینیم چطور میشه برام آزمایش نوشت و گفت همسرت هم باید ویزیت بشه که برای همسرم شنبه وقت گرفتیم و به خودمم دارو داد که طبق معمول به خاطر نسخه الکترونیک دوباره داروهام اشتباه شده و باز فردا باید زنگ بزنم بپرسم و ۶ بهمن دوباره برم سونو بشم بهم لتروزول و آزیترومایسین و پردینوزولون و سه تا سینال اف داده
لطفا بیاید راهنماییم کنید چون چیز زیادی از آی یو آی نمیدونم چیکار کنم چی بخورم چی نخورم…
ممنون از همتون و دست تک تکتونو میبوسم:pray:t2::pray:t2::pray:t2::kiss::kiss::kiss:

18 Likes

@u919949
ممنون میشم فریبا جون کسایی که میدونی آی یو آی کردن یا سر درمیارن برام تگ کنی آجی:heart::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

2 Likes

@u636654
@ma1027
@u1035239
@Holo_shirin
@

5 Likes

عزیزم بنظرم اگه شوهرت سالمه همین داروهارو بزن رابطتتو داشته باش ولی ای یو ای فقط فریبا میشناسم
@u919949

2 Likes

معصومه جان اگه مشکل از شوهرته
آی یو آی گزینه مناسبیه چون اسپرمای سالم و شسته شده رو بر میدارن و داخل رحم میزارن

2 Likes

گفتم که مهنا جون همسرمم مشکل داره ممنون گلم تگش کردم آجی:heart::heart::heart::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

میدونی چند درصد احتمال موفقیت داره سارا جون؟

2 Likes

فک کنم تقریبا ۲۵ درصد

1 Likes

آهان :grin: پس خوبه برات شستشو میدن خوباشو سوا میکنن

1 Likes

ممنون گلم لطفا برام دعا کن عزیزم:heart::heart::heart::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Likes

خسته نباشی خواهر:joy::joy::joy: خیلی استرس دارم مهنا جون برام دعا کن آجی

1 Likes

ان شاءلله ک بزودی زود با خبرای خوش بیای

1 Likes

انشالله مهربونم وهمچنین گلم:heart::heart::heart::pray:t2::pray:t2::pray:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Likes

اوووو ادا تنگارو در نیار انگار اولین باره قراره بکننش

1 Likes

الهی خدا نکشتت :joy::joy::joy::joy::joy:
خو اولی باره میخوان آی یو ای بکننم هر کی ندونه روزی سه بار ما آی یو آی میکنیم:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

ای کلک لو دادی خودتووووو روزی سه باااار ماشاءالله کمر

1 Likes

غلط کردم مهنا من هر چی بگم تو یه چیزی ازش درمیاری خواهر:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

فداتشم ممنون

1 Likes

عزیزم هیچی پیش خدا سخت نیست من خودم تنبلی شدید داشتم دو بار iui کردم نتیجه نگرفتم تو ivf فهمیدم تخمکام پوچن برا همین نتیجه نگرفتم شانست رو امتحان کن اول توکل کن به خدا

1 Likes

:grin::grin: دور از جون

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.