حرف اول

مامی‌گپ یه باشگاه بزرگه و درش به روی همه بانوان بازه، یادمون نره که تو این باشگاه با احترام بحث و گفتگو گنیم و با روی خوش مهارت‌ها، دانش و تجربیات‌مون رو با دیگران به اشتراک بذاریم. رعایت قوانین کار سختی نیست و به ما کمک می‌کنه تا جامعه‌ای متمدن، متعادل و به دور از تنش داشته باشیم.

تقویت مهارت گفتگو …
برای این که مامی‌گپ به یک مکان عالی برای گفتگو تبدیل بشه، ما به کمک شما احتیاج داریم. تلاش شما حتی اگر کوچیک هم باشه باز خیلی موثره. یکی از راه های بهبود کیفیت گپ‌ها اینه که به نظر افراد احترام بذاریم حتی اگر نظر ما مخالف اون‌هاست. بهتره وقت بیشتری بذاریم و گپ‌های بیشتری رو مرور کنیم تا تعامل بهتری با دیگران داشته باشیم.

یک منتقد دوست‌داشتنی باشیم …
شاید زمانی پیش بیاد که شما با موضوعی مخالف باشین، چیز عجیبی هم نیست، حتما بارها برای همه‌مون پیش اومده، کاملا طبیعیه چون نظرات آدم‌ها متفاوته، اما فراموش نکنین که باید افکار رو نقد کنید نه افراد رو …

مشارکت بیشتر، مامی‌گپ بهتر …
یکی از کارهایی که کمک می‌کنه تا مامی‌گپ هر روز بهتر از دیروز باشه اینه که شما خوب و بد رو از هم جدا کنین. برای این کار ابزارهایی در اختیار شما گذاشتیم مثل: نشانک‌ها، پرچم‌ها، لایک‌ها، پاسخ‌ها، ویرایش و …

لطفا با استفاده از این ابزارها به ما کمک کنید تا محیط مامی‌گپ هر روز بهتر بشه.

مراقب چیزی که می‌نویسی باش!
لطفا به حقوق هم احترام بذارین و هر چیزی رو پست نکنین، بهتره فکر کنین که دارین توی یک روزنامه یا مجله مهم مطلبتون رو چاپ می‌کنین. نکته مهم دیگه اینه که اطلاعات شخصی‌تون رو راحت در اختیار همه نذارین.

اگر قانون‌شکنی دیدم، چه کاری از دستم برمیاد؟

مسئولیت حفاظت از محیط مامی‌گپ به عهده مدیران اونه، ولی به کمک شما دامنه کنترل مدیران بسیار وسیع میشه.

وقتی رفتار بدی رو مشاهده کردید یا گپ و یا نوشته‌ای رو خوندین که مخالف با ارزش‎ها یا قوانین بود و یا به صورت کلی اخلاقی نبود، نیازی نیست به اون پاسخ بدین، پاسخ شما ممکنه باعث تشدید این رفتار بد بشه و وقت و انرژی شما و سایرین رو تلف کنه. کافیه که فقط اون رو پرچم کنید! بله با گذاشتن پرچم روی اون نوشته می‌تونین قانون رو صدا بزنین. اگر چند پرچم روی یک نوشته قرار بگیره مامی‌گپ به صورت خودکار پیش از اقدام مدیران دست به کار میشه تا جلوی تنش بیشتر رو بگیره، سپس مدیران در اسرع وقت سوابق رو بررسی می‌کنن و اقدام نهایی رو انجام میدن.

برای حفظ سلامت محیط مامی‌گپ، مدیران حق دارن در هر زمان هر محتوای نامربوطی رو حذف کنن و اونا هیچ مسئولیتی در قبال مطالب منتشر شده توسط کاربران ندارن.

قوانین و مقررات مامی‌گپ

درسته که قوانین و تفاهم‌نامه‌ها یکم خسته کنندن، اما ما باید از خودمون و اطلاعات شما در مقابل افراد بیگانه حفاظت کنیم. در همین راستا ما برای خدماتمون قوانینی داریم که رفتار ما و شما رو در شرایط گوناگون مورد بررسی قرار داده و حقوق هر کدوم‌مون رو به صورت شفاف وصف کرده. فعالیت شما در مامی‌گپ نشان‌دهنده پذیرفته شدن کلیه مقررات زیر و کلیه قوانین مطرح شده در صفحه قوانین و مقرارات از سوی شماست.

کپی‌، پیست ممنوع!
اگر در جایی مطلب جالبی خوندین لطفا اون رو در مامی‌گپ کپی نکنین، سعی کنین از زبون خودتون بنویسید و از طرف خودتون برای مامی‌گپی‌ها تعریفش کنین. یا اینکه اگر سطح کاربری‌تون بالاتر رفته باشه، می‌تونین لینک اون مطلب رو در مامی‌گپ قرار بدین.

تبلیغات ممنوع!
برای حفظ آرامش در محیط مامی‌گپ ما موظفیم محیط رو تا حد ممکن عاری از تبلیغات نگهداریم، به همین دلیل در صورتی که نوشته‌ای ایجاد کنین و یا لینکی در جایی قرار بدین که جنبه تبلیغاتی داشته باشه، بعد از بررسی از سوی مدیران حذف و در صورت تکرار حساب کاربری‌تون مسدود میشه.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.